Обрізка дерев, яка вартість

Вартість обрізки дерев залежить від таких факторів:

  • Висота дерева
  • Діаметер стовбура
  • Стан дерева (зламане, хворе)
  • Тип дерева: плодово-ягідне дерево / хвойне дерево / листяне дерево

Зазвичай ми використовуємо таблицю “прайс”, за її допомогою можна грубо підрахувати ціну наших робіт. Але ми радимо подзвонити нам, наш спеціаліст відповість на питання і можливо виїде до вас для остаточної оцінки.

Коли краще робити обрізку дерева

Якщо дерево в аварійному стані, обрізку гілок або видалення дерева треба робити негайно. Так як дерево може пошкодитись ще більше.

Найкраще обрізку робити в кінці зими, весною коли зникає загроза низьких температур але до набухання бруньок.

Восени роблять обрізку після опадання листя.

Для чого робити обрізку плодових дерев

Обрізку в основному роблять для формування бажаного типу (форми) крони. При цьому не допускаючи її надмірного загущения шляхом видалення гілок ушкоджених , засохлих, ростучих усередину крони, ті що переплітаються,  тим самим допомагаючи деревам правильно рости й добре плодоносити.

Для чого робити обрізку звичайних листяних або хвойних дерев

Обрізку хвойних і листяних дерев роблять для того щоб сформувати форму крони. Ще вона допомагає тримати дерева у гарному, здоровому стані. Видаляються усі сухі і хворі гілки, регулюється висота дерева.

Чому ми радимо звернутись до спеціаліста бригади “Дроворуб”

Для того щоб не зашкодити дереву, потрібно чітко знати коли і як зробити обрізку. Інколи обрізка може не допомогти і тоді приймається рішення про його видалення. Самотужки велике дерево обрізати важко і небезпечно.

Тому ми раді будемо вам допомогти вирішити це питання, звертайтесь!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (94 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
  • Гость: Доброго дня,хотів дізнатись чи ви викорчовуюти пеньки і приблизна вартість,у мене невеличка ділянка під будівництво гаража (10/10) на ній 11 пнів ,дерева були не фруктові ! Дякую